KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757064
nr 1275 7064
Oidentifierad konstnär. Hästar. Signerad R Smith. Olja på duk, 50x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:35:27
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr